ГоловнаНовини › Безпека дитини в Ваших руках
Безпека дитини в Ваших руках

Наші діти ростуть в світі наповненому небезпекою і наша задача, як їх батьків, так, і всіх дорослих, захистити в будь-якій ситуації, забезпечивши відповідні умови. На жаль, перебувати поряд кожної хвилини тримаючи дитину за руку (не важливо скільки їй років) не можливо, так й не корисно. Найкращий захист – навчити дитину думати, бути пильною та вміти оцінювати ситуацію правильно, розпізнавати ризик і небезпеки, щоб прийняти рішення для свого захисту. Ставте питання: «Що ти робитимеш, якщо…?» Моделюйте різні можливі небезпечні ситуації та переконайтесь в правильності прийнятого рішення.

Основні моменти на які варто звернути увагу дитини: 

 1. Напишіть номери телефонів свої, знайомих, родичів, перевірених сусідів на аркуші паперу і покладіть їх на видному місці.
 2. Поясніть дитині, що номери поліції і швидкої допомоги набираються безкоштовно з будь-якого телефону, як з мобільного, так і стаціонарного.
 3. Залишаючи дитину одну, перевірте, чи не може вона чимось поранитися, залиште ввімкнутим світло, закрийте вікна.
 4. Коли ви йдете з дому, нехай дитина сама закриє за вами двері.
 5. Напишіть для дитини перелік тих людей, яких вона може пустити в дім. Ці люди потрапляють в категорію «знайомі». Незнайомцям двері не відчиняються у будь - якому випадку.
 6. Постійно нагадуйте дитині, що перш ніж відчиняти двері слід поглянути в дверне вічко.
 7. Дитина в жодному разі не повинна говорити, що вона вдома одна.
 8. Зверніть увагу: якщо несподівано прийшли в гості знайомі хлопчики або дівчатка, дитині не варто їх впускати. Такі зустрічі мають бути обговорені заздалегідь, при цьому вдома мають бути дорослі.
 9. Розкажіть дитині, що не можна залишати ключі від квартири, гроші чи мобільний телефон в кишенях верхнього одягу в роздягальні. Це небезпечно!
 10. Забороніть дитині розповідати будь-кому про цінні речі, які є у вас вдома.
 11. Навчіть дитину діяти у випадку якщо в дім увійшли чужі люди (зловмисники) та як себе поводити якщо на вулиці підійшли (під’їхали) невідомі.

Також, є моменти на які варто звернути увагу самим батькам поза межами дому:

 1. Перебуваючи в будь-якому закладі чи приміщені (ТРЦ, кафе, ігрова кімната тощо) разом з дитиною запитайте де розташовані запасні виходи, чи справні сповіщувачі. В разі будь-якої небезпеки Ви маєте заздалегідь знати куди іти.
 2. Виходячи на природу знайдіть інформацію про місцевих комах та змій аби при укусах знати як діяти.
 3. Зверніть увагу на заклади, що постійно відвідує Ваша дитина: школа, садок, гуртки тощо. Переконайтесь, що в них витримані всі правила безпеки (як пожежної, так і фізичної).

Ми навели елементарні правила поведінки, що можуть зберегти здоров’я чи навіть життя. Але існують випадки, коли цих правил чи вмінь недостатньо . В цьому випадку наша компанія Antiterror Security Group пропонує свої послуги:

 • Супровід дитини (зі школи/в школу тощо)
 • Фізична охорона на об’єкті (охоронник в школі)
 • Пультова охорона об’єкту (школи/садка)
 • Допомога в перевірці закладів на пожежну безпеку (консультація, супровід на об’єкт)

 

 Життя та здоров’я дитини у ваших руках! Щодня пам’ятаючи про елементарні правила безпеки, ви забезпечуєте дитині захист.