ГоловнаНовини › Майно під охороною: ви впевнені, що ваша охоронна компанія захистить під час нападу?
Майно під охороною: ви впевнені, що ваша охоронна компанія захистить під час нападу?

Сьогодні охоронних компаній, що пропонують свої послуги населенню велика кількість на будь-який «бюджетний смак». І скільки б не коштувала охорона хочеться бути впевненим, що при пограбуванні не лише приїдуть охоронці, а й збережуть твоє майно цілим та в наявності. Як на момент підписання договору з охоронною компанією бути в ній впевненому? На що варто звернути увагу при виборі охоронної компанії в Ірпіні?

1. Ліцензія на охоронну діяльність

2. Міжнародний сертифікат якості

3. Екіпірування і спец. засоби - бронежилет (клас захисту IV або вище), шолом-каска (не нижче III класу захисту), зручний формений одяг і зручне взуття з захистом від промокання, сучасна зброя травматичної дії, тактичний індвідуальний ліхтарик (не менше 900 люмен), edс- ніж, індивідуальна body-camera, засоби радіозв'язку, індивідуальна тактична аптечка. Тут важливо не тільки наявність повного комплекту, а й наскільки він якісний.

4. Кількість екіпажів ГШР - кількість машин групи швидкого реагування має бути достатньо, щоб компанія фактично могла прибути в будь-яку (або будь-які, вони можуть бути одночасними) точки виклику. Дрібні ж компанії вам дадуть відповідь, що це службова інформація і не розголошується в цілях безпеки. Але це дуже важливо. Моделі машин повинні бути здатні проїхати швидко по місцевих дорогах і в будь-яку погоду.

5. Склад ГШР - в екіпажі має бути не менше двох, а краще три співробітника групи швидкого реагування з високою фізичною підготовкою, які періодично здають необхідні норми з фізичної, тактичної, медичної та інженерної підготовки, віком від 21 до 40 років.

6. Стаж роботи компанії

7. Кількість співробітників в компанії.

8. Матеріальна відповідальність - за великим рахунком, це гарантія того, що до вас приїдуть, тому собівартість одного виїзду набагато нижче ніж виплата мат. відповідальності у випадку бездіяльності. Відсутність такого пункту повинно вас переконати, що не варто працювати з компанією яка не дає ніяких гарантій.

9. Кількість клієнтів на Україні - якщо фірма не обмежується одним містом, а розширюється і росте, в особі своїх представництв, по всій країні - теж величезний плюс. А це означає, що вже існуючі клієнти хочуть, щоб їхні об'єкти охоронялися однієї, вже перевіреної, компанією.