Фізична охорона об’єктів
ГоловнаПослуги › Фізична охорона об’єктів

Фізична охорона об’єктів

Фізична охорона об’єктів - це один із найбільш актуальних сервісів від компанії «ANTITERROR SECURITY GROUP», яка надає охоронні послуги безпосередньо в Ірпені. Ця послуга базується на злагодженості роботи професійної команди охоронників, оперативних чергових та груп швидкого реагування, їх досвіді у сфері гарантування безпеки об'єктів, оперативності  реагування на ситуацію, високою якістю обслуговування.

Після того, як клієнти звертаються в компанію «ANTITERROR SECURITY GROUP» і укладають угоду на охоронні послуги, їх інтереси переходять в зону нашої відповідальності, отже, головним завданням співробітників охоронної структури «ANTITERROR SECURITY GROUP» стає всебічний захист прав замовників та їх об'єктів.

Послуга «Фізична охорона об'єктів» спрямована на вирішення декількох завдань:

  • Виявлення потенційних ризиків і загроз щодо об'єкта.
  • Проведення заходів, спрямованих на зниження факторів ризику.
  • Розробка максимально ефективних та не затратних схем захисту, спрямованих на мінімізацію негативного впливу на об'єкт, що охороняється.

Весь комплекс заходів націлений на забезпечення повного збереження майна замовників, зведення до мінімуму ймовірності нанесення шкоди власності, майну і репутації клієнтів.

Переваги роботи з нами:

  • Професійне забезпечення нарядів охорони (спецодяг, зброя, спецзасоби).
  • Спецпідготовка змінного наряду з пожежної та вибухобезпеки, медична підготовка.
  • Професійні системи контролю доступу та  засоби відеоспостереження.
  • Охоронна тривожна кнопка на визначених постах об’єкта.
  • Забезпечення контролю за  режимом роботи підприємства.
  • Блокування несанкціонованого проникнення сторонніх осіб (в т.ч. контролюючих органів).
  • Ефективна протидія нападу та недопущення нанесення матеріальних збитків.

Принцип роботи охоронного підприємства «ANTITERROR SECURITY GROUP» - це індивідуальний підхід до кожного замовника. Наші спеціалісти обґрунтовують доцільність тих чи інших заходів з урахуванням специфіки заданого об'єкта, його призначення, розташування, технічного оснащення, наявних засобів охорони і т. д. Розробляючи стратегію, згідно з якою буде виконуватися фізична охорона об'єктів, ми враховуємо всі побажання наших клієнтів. Рекомендуючи найбільш ефективні методи захисту останнє слово завжди надаємо замовнику. Наші клієнти можуть розраховувати на вичерпні консультації та допомогу в цілодобовому режимі! Лише такий диференційований підхід дозволяє досягти високої результативності і гарантувати професійну охорону (в тому числі і фізичну).Залишити заявку
Вартість прораховується індивідуально