Комплексе рішення по охороні квартири
ГоловнаПослуги › Охорона житла

Охорона житла

Жити в сучасному світі стало досить небезпечно, так як нас оточує безліч факторів, які можуть загрожувати найдорожчому: нашому здоров'ю і добробуту. Для того, щоб кожний мешканець міг почувати себе у повній безпеці, захистити свою родину та нерухомість, компанія «ANTITERROR SECURITY GROUP» розробила повний комплекс заходів та задіяла найновітніші технології з використанням сучасного обладнання , щоб запропонувати вам якісні та надійні охоронні послуги.

Звертаючись до охоронної компанії «ANTITERROR SECURITY GROUP», яка структурно розташована в Ірпені, ви можете скористатися повноцінною сукупністю  заходів, якими забезпечується охорона об’єкту: квартири, котеджу або комерційної нерухомості. Професійне встановлення, обслуговування та підключення на пульт охоронної сигналізації гарантує безпеку майна та здоров’я ваших близьких. Цілодобовий контроль додаткових сповіщувачів задимлення, витоку води та газу надійно захистить оселю та близьких не залежно від присутності на об’єкті. А безпосереднє виставлення постів фізичної охорони гарантуватиме безпеку та оперативне реагування на загрози по всій території вашого об’єкту.

Повний комплекс заходів охорони житла включає в себе:

  • Оперативну установку обладнання та підключення на пульт охорони (за кілька годин)
  • Цілодобову технічну підтримку та оперативне інформування клієнта.
  • Швидке прибуття на місце події (протягом декількох хвилин). В кожному районі Ірпеня постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином щоб миттєво прибути в будь-яку точку міста
  • Власні автомобілі охорони, обладнані спец сигналами, відеореєстраторами, GPS контролем руху, радіостанціями та іншими системами реагування.
  • Монтаж додаткового обладнання: пожежної сигналізації, аналізаторів витоку газу,  датчиків затоплення, температури та ін.
  • Додаткові можливості управління сигналізацією за допомогою телефону або смартфону.
  • Цілодобові пости фізичної охорони у поєднані з системами технічного захисту забезпечать надійний контроль об’єкту.
  • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно усунуть будь-які питання що виникнуть з системами захисту.

Компанія «ANTITERROR SECURITY GROUP» наголошує - повний комплекс заходів при замовленні охоронних послуг гарантує Вам максимальну безпеку.

Дотримуючись правил індивідуального підходу до кожного клієнта «ANTITERROR SECURITY GROUP» рекомендує та забезпечує такі заходи охорони: охоронна та тривожна сигналізація, фізична охорона майна та особиста охорона Замовника.Калькулятор послуг
Порахуйте вартість підключення і обслуговування охоронної системи