Юридична підтримка
ГоловнаПослуги › Юридична підтримка

Юридична підтримка

Охоронна компанія «ANTITERROR SECURITY GROUP»  пропонує своїм клієнтам не лише охоронні послуги з надійного захисту фізичних осіб та об'єктів будь-якої форми власності, а й професійну юридичну підтримку!

Перелік послуг, які ми надаємо юридичним особам:

  • Консультації з  будь-яких юридичних питань, що стосуються господарської діяльності. Наші юристи посприяють у розгляді всіх тонкощів законодавства і допоможуть осягнути суть змін законодавчої бази України.
  • Складання договорів будь-якої складності, а також юридичний супровід угод. Юристи нашої компанії розроблять проект договору з урахуванням інтересів всіх сторін, беручи до уваги особливості правового поля. Під час укладання угоди юристи нашої компанії будуть відстоювати ваші інтереси до остаточного підписання документів.
  • Вирішення та консультація з питань заборгованостей (дебіторської, заподіяної шкоди, збитків та ін.). Ми допоможемо Вам отримати виплати по заборгованості або заподіяної вам шкоди, не виходячи за рамки правового поля.
  • Складання заяв, звернень, офіційних скарг (апеляційних, позовних, касаційних). Наші представники подбають про ваші інтереси в судах всіх інстанцій - від подачі заяви до фінального рішення суду.
  • Реєстрація ФОП, ТОВ, ПП, внесення змін до статуту підприємства.
  • Комплексне юридичне обслуговування перевірок Вашої компанії контролюючими органами. Юристи «ANTITERROR SECURITY GROUP» простежать за тим, щоб діяльність контролюючих органів не виходила за рамки закону, а перевірка пройшла максимально  безпроблемно і швидко.

В юридичному департаменті «ANTITERROR SECURITY GROUP»  працюють тільки дипломовані юристи (адвокати) з колосальним досвідом роботи, яким доводилося вести найскладніші процеси. Тому беручись за справу будь-якої важкості ми впевнені, наші клієнти залишаться задоволені якістю отриманих послуг і результатом спільної роботи.Залишити заявку
Вартість прораховується індивідуально