Кінологічний центр
ГоловнаПослуги › Кінологічний центр

Кінологічний центр

Вихована і слухняна собака - це результат терплячої, довгої та кропіткої роботи її власника. Дресирують собак незалежно від породи, єдине, варто визначитися, які функції буде виконувати домашній вихованець і відповідно підібрати систему дресирування та кількість виконуваних команд.

Заняття на наших майданчиках проводяться за такими програмами:

- Початковий курс дресирування  цуценят від 3-х місяців.

- Загальний курс дресирування для собак службових порід.

- Загальний курс слухняності для собак всіх порід.

- "Собака-компаньйон".

- Група для дітей та їх вихованців.

- Рингова (виставкова) підготовка.

Собака, що живе у великому місті поряд з людьми, повинна бути адаптована і соціалізована до різних факторів (шуми, машини, велосипедисти, бігуни, парасолі, петарди і тд).

Ми вчимо собак правильній поведінці в різних життєвих ситуаціях, для того щоб ви мали не лише лагідного “друга-компаньйона”, а і надійного сімейного охоронця, який зможе захистити своїх господарів від нападів зловмисників і навіть від пограбування квартири. Час проведений з інструктором на нашому дресирувальному майданчику - це і загальна соціалізація собаки, і відпрацювання основних команд, а також просто активне проведення дозвілля зі своїми улюбленцем.

Кінологічний центр від охоронної компанії «ANTITERROR SECURITY GROUP» запрошує Всіх жителів Ірпеня з їх вихованцями на  свої обладнані необхідним знаряддям  спортивно-дресирувальні майданчики. Ми дресируємо чотирилапих всіх порід, без виключень!Залишити заявку
Вартість прораховується індивідуально